або оберіть один/декілька параметрів:

ШУКАТИСкинути фільтри

Вже не «на домашньому»: Куди поїхати взимку

2 Квітень, 2023

Більшу частину 2020-го ми провели вдома — за ноутом, у ліжку та біля холодильника. Подорожували в супермаркет за продуктами або в офіс у сусідній район. Не завжди дозволяли собі виїхати за межі рідного міста та жили за схожим сценарієм.

Час промайнув так швидко, що зима на календарі здається чимось нереальним. Але очевидно лише одне: її вже точно не можна провтикати. Потрібно терміново перезавантажитися, змінити картинку за вікном і по-справжньому кайфонути. А подорож від Eurotrips — найкращий спосіб поставити галочку біля цих пунктів.

Незважаючи на умови карантину, можна спокійно планувати омріяну відпустку — як в Україні, так і за кордоном. Окрім цього, міністр інфраструктури заявив, що всі види внутрішнього і зовнішнього транспорту навіть під час локдауну продовжать працювати.

Ми підготували різні варіанти для подорожі взимку, аби тобі було з чого вибрати:

  • Групові автобусні тури:Україна або каталка в Болгарії.
  • Індивідуальні авіатури: Єгипет, Занзібар, ОАЕ або інші країни по всьому світу. Просто залишай заявку та називай бажану ціну відпочинку, а ми здійснимо твої найшаленіші мрії.

Подорожувати з Eurotrips безпечно, адже ми дотримуємося всіх рекомендації від МОЗ і ВООЗ та уважно стежимо за актуальними новинами. А для індивідуальних авіатурів є можливість оформити страховку від невильоту. Якщо у тебе раптом не вийде полетіти в тур, ми повернемо повну суму.

Тож можемо гарантувати, що зимові подорожі відбудуться. Вже придумали класні активності, зібрали тусовку та сильно чекаємо на твій дзвінок.

Давай дамо шанс останнім тижням цього року та незабутньо розпочнемо прийдешній! Бо тепла компанія друзів і нові спогади — те, що необхідно нам усім.

Коментарі +Додати коментар

На жаль, коментарів поки немає.

підписатись на новини!

хвилин назад